Іноземець із Алжиру навчатиме пологівських школярів англійської Есть фото

7 Червня в 14:26  0  2450

Події містаІноземець із Алжиру навчатиме пологівських школярів англійської

Сьогодні,7 червня, у Пологівському колегіумі №1 важливий день - день відкриття літнього англомовного табору за участі волонтера із Алжиру.


Колегіум єдиний навчальний заклад в районі, який другий рік поспіль став учасником міжнародного проекту “Go Global”. Іноземці - добровольці, що прибувають проводять заняття з обдарованими учнями колегіуму, самі вчаться працювати з дітьми і вчать їх працювати в команді, думати критично і мотивують їх говорити по-англійськи.
Це можливість не лише для учнів глибше пізнати міжнародну мову, а й набратися досвіду викладачам іноземної мови.

 

Цього разу до Поліг завітав алжирець - Зінеддін Торче. Учні що відвідують літній табір підготували для нього вітальну програму з піснями і розповідями про національні традиції та культуру нашої країни. Відповідно, святкова програма пройшла на англійській мові. Діти намагались вразити алжирця, і це їм вдалося.
Як сказав сам Зінеддін: “ Я вперше у життя потрапив в Україну і закохався в неї з першого погляду! Я зворушений! ”.

 

Тепер учні мають змогу спілкуватися з іноземцем цілих два тижні. Саме на такий термін алжирець прибув до нашого міста. Директор колегіуму Олександр Кучер гостинно прийняв волонтера у себе вдома.

 

Разом з Зінеддіном діти гратимуть в ігри, вільно спілкуватимуться, розроблятимуть різні цікаві мовні проекти, але що більш важливо, він стане їх наставником і другом.

 

  

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)