В районі проблема з розпиванням алкоголю в заборонених місцях

23 Листопада в 13:19  0  535

На районіВ районі проблема з розпиванням алкоголю в заборонених місцях

Починаючи з 7 листопада, в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів із метою стабілізації криміногенної ситуації на території Пологівського району працівниками місцевої поліції було зафіксовано не багато і не мало – 81 адміністративне правопорушення.


Більшість цих правопорушень припадає на розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях. Як виявилося, в нашому районі з цим велика біда. 46 осіб і в тому числі неповнолітніх, були попереджені, а деякі і притягнені до адміністративної відповідальності нашими поліцейськими за те, що розпивали алкогольні напої та перебували у нетверезому стані у громадському місці. Крім того, до адміністративної відповідальності (штраф у 85 грн.) у районі притягли одну особу за статтею 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення».


Згідно зі ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законом місцях або ж поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, тягне за собою попередження або накладення штрафу.


Розпиваєш пиво в парку – штраф до сотні гривень


Якщо людина вперше випиває спиртне в громадському місці, на неї чекає попередження та штраф від 17 до 85 грн. Після повторного вчинення злочину штраф уже вищий – від 51 до 119 грн. Відповідно до чинного законодавства за це правопорушення до відповідальності притягуються особи віком від 16 років.


За вище зазначений період поліцейськими було виявлено 35 осіб, які палили в заборонених місцях, серед них зокрема, й неповнолітні, які зазвичай некеровані в цьому питанні.

 

 

 

 

Автор: Наталя НІКІТЧУК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)