Як примусити платити аліменти?

26 Грудня 2011 13:28  0  3806

Запитай у "РАЙОНКИ"Як примусити платити аліменти?

   - Ми з чоловіком розлучені. За рішенням суду він повинен платити аліменти на дитину, проте вже більше півроку не робить цього. Як можна примусити його платити? Яка відповідальність передбачена за ухилення від сплати аліментів?

 

   Начальник відділу державної виконавчої служби Пологівського РУЮ Світлана МОЛОЧИНСЬКА:

 

   У разі заборгованості із сплати аліментів понад три місяці стягнення може бути звернено на майно боржника. Звернення стягнення на заробітну плату не перешкоджає зверненню стягнення на майно боржника.

 

   Розмір заборгованості із сплати аліментів визначається державним виконавцем за місцем виконання рішення у порядку, встановленому Сімейним кодексом України. У разі визначення суми заборгованості у частці від заробітку (доходу) розмір аліментів не може бути менше встановленого Сімейним кодексом України. Державний виконавець обчислює розмір заборгованості із сплати аліментів, складає відповідний розрахунок та повідомляє про нього стягувану і боржнику.

 

   За наявності заборгованості із сплати аліментів у розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, державний виконавець звертається до правоохоронних органів з поданням про притягнення боржника до кримінальної відповідальності за злісне ухилення від сплати аліментів.

 

Свои вопросы задавайте по тел. 2-36-76, либо присылайте по адресу
vopros-rayonka@list.ru

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 3

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Авдео 26.12.2011 15:53
Песня про отца -- http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=N3Dks2qK9oY
 2  елена 26.12.2011 18:47
ой не поверите наши органы так хорошо работают что мать моего племянника не может добиться хотя бы половины алиментов.за все 16 лет.
 3  Аноним   alt 26.12.2011 19:51
Не забывайте о том, что отец который через силу платил элементы может спокойно в пенсионом возрасте подать на элементы тоже. И по закону будет прав.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)