З пологівських аптек зникає російський "Алфавіт" Есть фото

17 Квітня 2015 12:48  0  3092

Запитай у "РАЙОНКИ"З пологівських аптек зникає російський "Алфавіт"

Останнім часом у аптеках нашого міста почали зникати ліки російського виробництва. Яка ситуація з поставкою медичних засобів виробництва РФ у аптеки Поліг? Чи зникають вони взагалі? З такими питаннями звернулася до редакції «Районки» читачка Ольга.

 

- Три тижні тому я намагалася придбати вітаміни російського виробництва «Алфавіт», обійшла майже всі аптеки і не знайшла, - зауважила дівчина. - Чи означає це, що з полиць аптек почали зникати російські ліки?

 

Завідувач пологівської аптеки ТОВ «Віола» Тетяна Денисенко каже, що не помітила проблем із поставкою ліків російського виробництва.

 

- Всі російські медичні препарати надходять в нашу аптеку, як і раніше. На даний момент вітаміни «Алфавіт» у нас є. Проблема виникає тільки під час перереєстрації. Не думаю, що поставка ліків з Росії в Україну може завершитись, - додає Тетяна.

 

 

Асортимент ліків російського виробництва у пологівських аптеках невеликий. Здебільшого, це противірусні препарати, мазі для лікування шкіри тощо. Фармацевти кажуть, що більшість з таких препаратів мають аналоги українського або іноземного виробництва. Щоправда, ліки європейського виробництва дорожчі за їх російські аналоги.

 

- У нас в аптеці реалізовується близько 5% ліків російського виробництва. Поставки російських ліків затримувалися і раніше. В основному, це відбувалося, коли деякі з них перебували на перереєстрації та через це не надходили у продаж. Зараз же деякі препарати взагалі зникли. Наприклад, вітаміни для дорослих «Алфавіт», відсутні і поки що не з’являтимуться у продажу. Чи пов’язано це з перереєстрацією ліків чи політичною ситуацією в Україні, важко сказати,- зазначила фармацевт аптечного пункту № 1.

 

Загалом, тенденції щодо зникнення з аптек російських медпрепаратів пологівські фармацевти не помітили. Бувають випадки, що закінчується період реєстрації на ті чи інші ліки. Якщо виробник вирішує відмовитися від продовження реєстрації, медичні засоби можуть просто зникнути з обігу.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)