Антимонопольний комітет відкрив справу проти Нафтогазу

3 Березня в 08:12  0  529

На Вкраїні та у світіАнтимонопольний комітет відкрив справу проти Нафтогазу

Нафтогаз встановлював для промислових споживачів ціни, які є вищими за ті, що склалися в умовах конкуренції

 

Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи проти "Нафтогазу України" за ознаками зловживання монопольним становищем на ринках природного газу. Про це повідомляє 2 березня пресслужба АМКУ.

 

"Антимонопольний комітет України розпочав розгляд справи за ознаками вчинення приватним акціонерним товариством "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" порушення Закону України

 

"Про захист економічної конкуренції" у вигляді зловживання монопольним становищем на ринках природного газу шляхом встановлення, починаючи з 1 листопада 2018 року, цін на природний газ на рівні, який неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції", - йдеться у повідомленні.

 

За наявною в АМКУ інформацією, Нафтогаз встановлював для промислових споживачів ціни, які є вищими за ті, що склалися в умовах конкуренції, зокрема, за результатами електронних біржових торгів на Українській енергетичній біржі та на європейських хабах (Natural Gas Market, NCG - ринок натурального газу) за умовами доставки газу до кордону України.

 

У комітеті зазначають, що це свідчить про те, що з 1 листопада 2018 року Нафтогаз встановлював ціни на природний газ для населення на рівні, який неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринках природного газу.

 

В АМКУ нагадують, що, згідно з положенням Кабміну про Покладання спеціальних обов'язків, саме Нафтогаз продає природний газ постачальникам для потреб населення. При цьому компанія встановлює на цьому сегменті ринку ціни, які базуються на ціні для промисловості, запропонованій цією ж компанією.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)