Прем’єр-міністр Гончарук розповів, де візьме гроші на ремонт доріг

2 Вересня в 06:45  0  1267

На Вкраїні та у світіПрем’єр-міністр Гончарук розповів, де візьме гроші на ремонт доріг

Новий уряд збирається навести порядок із акцизами під час продажу пального

 

А за рахунок виведених із “тіні” грошей хочуть більше будувати доріг.

 

Про такі плани повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук,

 

“У нас на наступний рік готується стратегія щодо доріг. Ми очікуємо, що кожен рік будемо значно збільшувати фінансування на будівництво доріг. Додаткові кошти плануємо отримати завдяки наведенню порядку зі сплатою акцизів – потрібно прибрати “тінь” із ринку паливно-мастильних матеріалів. У нас дуже багато заправок, із яких бюджет нічого не отримує. Ці гроші будуть у Дорожньому фонді”, – сказав Гончарук.

 

Він додав, що хотів би вдвічі збільшити запланований минулим урядом обсяг фінансування дорожніх робіт на 2020 рік (поки що він передбачений у розмірі 75 млрд грн).

 

Крім того, на думку Гончарука, Україна вибирає дуже мало коштів, які можуть бути їй запропоновані міжнародними фінансовими організаціями.

 

“Нам потрібно навчитися ефективніше працювати з нашими міжнародними фінансовими організаціями, тому що ми, за різними оцінками, вибираємо дуже незначну кількість коштів, які ми могли б вибирати. У нас є дешевий ресурс, просто потрібно навчитися з ним працювати”, – підсумував він.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

23
Супер
3
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)