В Україні хочуть скасувати акциз на ввезення всіх авто

19 Вересня в 07:44  0  1422

АвтоМотоВ Україні хочуть скасувати акциз на ввезення всіх авто

Автори законопроекту зазначають, що чинні ставки суперечать Податковому кодексу

 

Верховна Рада пропонує скасувати акциз на ввезення транспортних засобів на територію України. Про це повідомляє Finance.ua з посиланням на зареєстрований у ВР законопроект № 2132.

 

"Проект закону вказує, що акциз на транспорт порушує податкову політику", - йдеться в повідомленні.

 

Автори зазначають, що ставки, які діють зараз, суперечать Податковому кодексу, а саме про визначення соціальної справедливості: податки та збори мають встановлюватися відповідно до платоспроможності платників податків.

 

У законопроекті йдеться, що дешеві авто купують особи з низькою платоспроможністю, а високі акцизні податки в поєднанні з високими ставками в декілька разів перевищують ціну самого автомобіля, що є податковою дискримінацією людей.

 

Таким чином, на дешевий автотранспорт пропонують знизити податки.

 

"Оскільки акцизний податок на транспортні засоби є таким, що в цілому порушує основні принципи податкової політики, то будь-які спроби змінити акцизні ставки, які залежатимуть від яких-небудь технічних, вікових або інших характеристик, а також всі спроби через надмірні податки стимулювати людей купувати нові автомобілі, на які у них немає коштів, все одно суперечити чинному законодавству України й не можуть виконати задекларовану функцію", – наголошується в тексті.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

32
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)