Рада схвалила збільшення акцизів на сигарети на 30%

15 Листопада в 07:15  0  472

На Вкраїні та у світіРада схвалила збільшення акцизів на сигарети на 30%

Депутати відмовилися від пропозиції уряду про збільшення акцизів на алкоголь і пиво

 

Верховна Рада прийняла в першому читанні правки до Податкового і, що передбачає збільшення акцизів на тютюнові вироби на 29,7%, ставок екологічного податку на 11,2%, рентної плати (крім видобутку корисних копалин) - на 16,8%. За відповідний законопроект проголосувало 260 народних депутатів, передає Інтерфакс-Україна.

 

Законопроектом передбачається поступове, до 2025 року, підвищення специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби та мінімального акцизного податкового зобов'язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів, а саме в 2018 році - на 29,7%, а в наступні роки - на 20% до рівня, еквівалентного EUR 90 євро за 1 тис. штук.

 

Зараз мінімальне податкове зобов'язання для сигарет в Україні складає EUR 20 (596,05 грн) за 1 тис. штук.

 

У документі вказується, що прийняття законопроекту дозволить збільшити надходження до бюджету України, зокрема, загальні надходження від впровадження норм цього законопроекту в 2018 році складуть 12,46 млрд грн, з яких за рахунок акцизів на тютюн - 11,74 млрд грн.

 

У той же час, депутати відмовилися від пропозиції уряду про збільшення акцизів на алкоголь і пиво та ставок рентної плати за користування радіочастотним ресурсом з урахуванням того, що за останні роки ці ставки вже багато разів підвищувалися, а в 2018 році передбачається надходження ще 6,3 млрд грн від конкурсів із продажу ліцензій на зв'язок 4G.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)