«Аграрії» вітають ветеранів Есть фото

8 Травня 2019 18:31  0  1339

Рупор часу«Аграрії» вітають ветеранів

 

Напередодні урочистостей, присвячених річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, в гості до пологівських ветеранів навідалися представники Районної партійної організації Аграрна партія разом з очільником Відділу агропромислового розвитку Пологівської РДА Анатолієм Діхтярем.


Продовольчі набори та пам’ятні корисні сувеніри, які було зібрано завдяки спонсорській підтримці приватного підприємця Олександра Деркача, стали доречним подарунком кожному, кого відвідали сьогодні «аграрії». Але найбільше, чому раділи ветерани – це щирій увазі, можливості розказати про часи своєї молодості, поділитися проблемами, бути почутими. В кожній історії наших ветеранів величезна глибина життєвого досвіду, карколомні зиґзаґи долі та бажання поділитися пережитим з нащадками.


Цього року свято Перемоги зустрінуть лише шість ветеранів Другої світової. Враховуючи вік і фізичні обмеження, не всі з них прийдуть на урочистий мітинг, тому сподіваємось, що така підтримка та щира турбота стануть для останніх пологівських захисників справжнім джерелом натхнення та життєвих сил

 

Комітет Аграрної партії та начальник Відділу агропромислового розвитку Анатолій Діхтяр дякують пологівським ветеранам: Андрію Галибі, Миколі Гарматі,  Андрію Деревянку, Миколі Ковтуну, Федіру Ліннику та Володимиру Мельникову за самовідданість в роки війні, за молодість, якою вони пожертвували заради перемоги, за досвід і приклад для наступних поколінь. З побажаннями здоров’я, наснаги, турботи від близьких, належної підтримки від держави та щиро сподіваються, що наступного року всі наші ветерани знову прийматимуть вітання.

 

.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)