Альона Адамович: «Я допомагаю дітям робити їх маленькі відкриття!» Есть фото

9 Грудня 2013 11:17  0  2980

ОсобистістьАльона Адамович: «Я допомагаю дітям робити їх маленькі відкриття!»

Більшість жінок «розтають», коли їм кажуть, що вони гарні, а для жінки-вчителя найкращий комплімент – «розумна». Про Альону Адамович, вчителя початкових класів Пологівської СРШ № 2, учні, маленькі першачки, говорять, що вона хороша, добра і розумна, а їхні батьки зазначають, що в Альони Іванівни немає любимчиків. Вона не сувора, але любить дисципліну і порядок, не змушує «зубрити», але навчальний процес для неї завжди на першому місці. Такій вчительці батьки сміливо довіряють своїх дітей.

 

Вона працює педагогом вже 18 років. Закінчивши Бердянський педагогічний інститут (нині БДПУ), маючи на руках диплом вчителя початкових класів та української мови і літератури, дівчина скромно відчинила двері другої школи і попросилася на роботу. Та вже з перших днів було видно: Альона Іванівна, дарма, що молода, - розумний, серйозний і дисциплінований спеціаліст. Спочатку вона працювала у старших класах, викладаючи рідну мову та прищеплюючи учням любов до української літератури. Пізніше дирекція школи запропонувала їй перейти у молодшу ланку, вона погодилася і… не пошкодувала. Адже у малих школярів віддача більша, вони щирі, правдиві і старанніше навчаються.

 

Зараз Альона Адамович вчителює у 1-Б класі: вона – їхній капітан, вони – її віддана команда. За словами вчителя, головне - бачити у кожній дитині особистість.

 

Продовження статті читайте у останньому випуску «Районки».

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)