Аби дістатися дому, пологівці переплачують в рази

6 Листопада 2020 12:36  0  1553

Події містаАби дістатися дому, пологівці переплачують в рази

Обмеження “червоної” зони, породжують нові витрати для пологівців. Людям, котрим необхідно дістатися дому, змушені купувати білети до населених пунктів, розташованих за десятки кілометрів від Поліг.


Згідно постанови КМУ про обмеження в “червоній” зоні, заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, а також посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення. Дозволена тільки висадка.

 

Тобто, на термін дії обмежень, бажаючі потрапити до Пологівського району, вимушені купувати білети до пункту, що знаходиться вже поза “червоною” зоною. Таким чином, пасажири несуть додаткові збитки, переплачуючи за проїзд.

 

Пологівцям, що їдуть із Запоріжжя до Поліг чи Роздор, доводиться купувати білети до Більмака чи Зеленого Гаю. На потязі продають квиток лише до Бердянська, хоча висажують в Пологах.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
12
Сміх
54
Жах
69
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)