Звичайні люди, з незвичайно цікавою долею, - пологівчанка Анна Вовк

14 Вересня 2020 16:41  0  3211

ОсобистістьЗвичайні люди, з незвичайно цікавою долею, - пологівчанка Анна Вовк

Анна Вовк, у свої 29 років має трьох дітей, хлопчика Давида 8 років та моторних розбишак близнюків Олексія і Андрія.


Оскільки Анна полюбляла робити стильні зачіски, вирішила після школи вступити до Запорізького Ліцею Моди та Стилю. Навчалася там з 2006 по 2008 рік, після чого з задоволенням працювала в одній з Пологівських перукарень.


З 2010 року пологівчанка працює в АТБ - маркеті, продавцем - касиром.

 

- Загалом робота подобається, звичайно, що є виключні моменти спілкування з покупцями, які не завжди поводяться порядно. Але я оптимістка, тому після конфліктних ситуацій швидко повертаюся до гарного настрою. Присвятивши цій роботі 10 років свого життя я не жалкую. Звичайно є інші високі цілі та плани на життя, але все попереду, - коментує Анна.

 

Анна поважає в собі цілеспрямованість та працьовитість.

 

Життя Анни сповнене зірковою сценою, зірковими знайомствами та безмежними нагородами за переможні місця. Дівчина має досить талановиті вокальні здібності. І все це передалося дівчині по генетичній лінії від батьків.

 

Батько співав та грав на гармошці, а мама теж володіє співучим голосом та до тепер може приголомшити нашу сім'ю своїми хітами, - розповідає Анна.


“З впевненістю можу сказати, що я знайшла себе та свій талант. Ще в школі на різних концертах я співала. Не було такого концерту в Пологах де б я не взяла участі. Розвитком моїх вокальних здібностей я займалася в Районному Будинку культури, моїм вчителем був Юрій Нестеренко, а потім Наталія Самойлик. Вони професіонали своєї справи. Дійсно в кожну пісню я поринаю з головою. Перед тим як вийти на сцену, я переживаю всі слова, які мені доведеться проспівати аби глядач зумів перехопити настрій композиції.

Більш як десять років я на сцені. Приймала участь у таких пісенних конкурсах як: Зорепад, Мелодія рідних сердець, Злет натхнення, Караоке на Майдані тощо. Одного разу вирішила випробувати долю та взяла участь у X-факторі. Це для мене був свого роду досвід”, - продовжує молода мама.

 

Подвійне щастя — саме так іноді медики повідомляють батькам новину про майбутнє поповнення в сім’ї. Реакція на це буває різною — від радісного подиву до неспокійного відчуття пов’язаних з цим турбот.

 

"У вас будуть близнюки"


Я була вражена в той день, коли дізналася, що у мене будуть близнюки. На той момент я вже мала синочка Давида, віком п'ять років. Звичайно ми були проінформовані своїми батьками, що в нашому роді були близнюки. Але ніяк не могла подумати, що саме моя родина стане тим поколінням де знову народяться близнюки.
Їхавши на перше УЗД, ми з батьками та сестрою жартували, а мовляв, зараз тобі скажуть : ”Вітаємо, у Вас будуть близнюки!”. Тоді було смішно, але коли лікар дійсно сказав мені з чоловіком цю фразу, я була трішки шокована.


Подзвонивши батькам, та повідомивши їх про подвійне щастя, вони не повірили допоки я не привезла документального підтвердження. Ось і нажартувались.

Я не могла повністю усвідомити цю новину. Навіть моє тіло реагувало. Мої руки тремтіли, і моє тіло тремтіло та мліло, коли мій розум намагався зрозуміти несподіване майбутнє, яке мене чекає.

 

“Поки одного годуєш - другий кричить”


Бути мамою близнюків неймовірно важко, особливо якщо допомоги з боку немає, в тому числі від бабусь і дідусів. Годування через 3 години двох, гуляння, прання, прасування - всі ці турботи припали на мої плечі. Мені в цьому аспекті пощастило, бо маю турботливого чоловіка, звичайно, допомагав після роботи, але 24/7 тільки я була поруч з малюками.


Також мені пощастило, що мої батьки дуже мене люблять. Перші два місяці батьки були щохвилини поруч зі мною. Я відчувала моральну та фізичну підтримку.


Якщо дитина прокидалася і починала плакати, мені потрібно було швидко його заспокоїти, щоб другий не прокинувся. Але, зрозуміло, він прокидався завжди. Поки одного годуєш, - другий кричить, поки одного миєш, - другий верещить. А ти не можеш двох відразу притиснути та качати. Це було щось.


Я дійсно вдячна своїм рідним, що були поруч зі мною на ту мить та допомогли подолати мені всі складнощі на першому році життя моїх неймовірно коханих хлопчиків.

 

Догляд відразу за двома немовлятами карапузами - це серйозне випробування для молодих батьків і особливо мами. І головна хитрість полягає не стільки в тому, що б знайти достатньо часу і уваги на кожне ненаглядне чадо, скільки в тому, як одночасно вирішити нагальні проблеми в подвійному розмірі. Адже діти в більшості випадків мають один режим на двох. Це може поставити в глухий кут і знесилити будь - яку молоду маму.

 

Однаковий одяг чи різний?


Питання, яке постає у всіх батьків, які мають близнюків. Ми з чоловіком звичайно намагаємося вдягати їх однаково. Це і цікаво, і малюки спостерігають один за одним немов за своїм зображенням у дзеркалі. Але буває, що чогось в нашому місті не продають, тому ми не марнуємо часу та купуємо речі різні за кольором та стилем.

 

“Діти - це щастя з небес”


Мої дітки досить активні. Характери різні. Звичайно, що я навчилася їх відрізняти один від одного. Я дуже щаслива, що небеса мене нагородили дітьми. Думаю, якщо матуся дійсно любить своїх дітей, і ніяка ні моральна, ні фізична стомленість не зможе бути перепоною для повноцінного та люблячого виховання малечі. Я дуже хвилювалася аби старший син не був обділений моїми материнськими почуттями. Не знала як зробити аби всі мої хлопчики відчували мою любов. Думаю це було головним моїм питанням. Але дякуючи Богу в мене поки все виходить. Виховуючи дітей я проходжу моменти трансформації сама в деяких аспектах свого характеру та поведінки.
Знаю, що далі буде легше. Коли мої сини виростуть, вони будуть сильною гордістю та підтримкою для нас з чоловіком.

 

Хочу побажати молодим матусям під час виховання дітей не забувати і про себе. Кожна з нас особлива, кожна з нас створена з унікальними здібностями. Жінка створює навколо себе настрій, а цей настрій залежить від розвитку нашої жіночої душі. Любіть себе, цінуйте життя та цініть найбагатший скарб свого життя - своїх дітей.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

59
Супер
6
Сміх
6
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)