"Живе звалище" на узбережжі моря та нашестя сонечок

12 Липня 2021 08:24  0  2210

У регіоні"Живе звалище" на узбережжі моря та нашестя сонечок

Цими вихідними на узбережжі Азовського моря довелося побачити, як люди роблять "медузове звалище". Так, вони дістають цих істот з води і викидають на сушу гинути під палючим сонцем. Іншого виходу у людей немає, оскільки зайти спокійно до моря з малечею неможливо, деякі медузи болюче жалять. До всього робочі  ходять упродовж узбережжя та збирають створені купи медуз  в тачку.

 

oly

 

На відео відпочиваючі зняли цей процес. Розправа над живими медузами відбувається в селі Приморський Посад, яке знаходиться приблизно в трьох годинах їзди від Запоріжжя, пише ItsZp. Але в Бердянську майже на кожному пляжі така картина, зазначають відпочивальники.

 

 

Також величезні зграї сонечок окупували пляжі Бердянська.


"Вихідними відпочивали в Бердянську на третьому пляжі та на Лісках. Були здивовані з родиною, помітивши величезні зграї сонечок, як їх ще називають "божих корівок". Вони просто штурмують людей, при цьому болюче жалять. Ніколи не думала, що такі невинні створіння можуть привнести дискомфорт у відпочинок", - розповідає пологівчанка.

 

За словами ентомологів, причина їхньої появи може ховатися в частих дощах, які заважають фермерам займатися обробленням полів від комах-шкідників.

 

Проте сонечка навряд чи можна назвати небезпечною чи шкідливою комахою. Навпаки, вона вважається корисною, тому що активно пожирає тлю та інших шкідників.

 

Крім того, в соціальних мережах ентомологи зазначають, що таке нашестя можливе раз на 5-6 років.

Типові для нашого клімату семиточкові сонечка не становлять ніякої небезпеки для здоров'я людини. На відміну від азіатського різновиду цієї комахи, жовтувато-помаранчевої-точкового сонечка-арлекіна (хармонії мінливої), яке може вкусити. У деяких випадках укус цієї комахи може викликати алергічну реакцію.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
6
Сміх
7
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)