Зрубані дерева: пологівці порушують чи комунальники працюють? Есть фото

27 Травня 2021 14:03  0  1192

Події містаЗрубані дерева: пологівці порушують чи комунальники працюють?

Сьогодні на території зони відпочинку "Бублик", пологівці помітили не одне зрізане дерево, від яких залишилися лише пеньки. Стурбовані земляки звернулися до редакції Районки аби вияснити чи це пологівці порушують закон та вирубують дерева для власних цілей або ж це комунальники виконують роботи.

 

 

oly

 

Це питання ми переадресували до заступника міського голови Сергія Макаренко. Отримали наступну відповідь:

 

- На щастя пологівці не порушують закон. Комунальна служба "Благоустрій" працювала над прорідженням дерев на території паркової зони "Бублик". Працівники роблять це поетапно, адже одноразово таку роботу зробити неможливо. Також за зверненням до редакції Районки мешканців вулиць прилеглих до території  “Бублику”, які скаржилися на порослу молодняком територію, також будуть проведені аналогічні роботи по пров.Тихому. Сьогодні комунальники працювали по Чеберка. Просимо громадян звертатися до нас з нагальними питаннями ми відкриті до діалогу", - зазначає Сергій Васильович.

 

Нагадаємо, що на сайті Пологівської міської ради функціонує платформа Вiдкрите Мiсто  для взаємодії мешканців з місцевою владою та комунальними підприємствами.

 

Пологівці можуть писати про проблеми міста на які будуть реагувати спеціалісти. Але як значають жителі міста додаток не завжди працює, а спеціалісти реагують досить повільно. Тому доводиться звертатися до місцевих видань аби прискорити вирішення своїх проблем та отримати чіткі відповіді на хвилюючі питання.

 

Раніше ми писали Пологівець про Бублик: “Живемо поблизу хащів, лячно ходити”

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
4
Сміх
7
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)