Уряд зобов'язав постачальника «останньої надії» знизити ціну на газ

26 Жовтня 2021 14:56  0  894

На Вкраїні та у світіУряд зобов'язав постачальника «останньої надії» знизити ціну на газ

Кабмін зрівняв ціни компанії НАК «Нафтогаз України» як постачальника «останньої надії» з цінами, які діють для звичайних споживачів компанії

 

Кабінет міністрів України зобов'язав постачальника «останньої надії» – «Газопостачальну компанію «Нафтогаз України» – в жовтні-листопаді 2021 року знизити ціни та постачати природний газ побутовим споживачам за ціною не вище 7,96 грн за кубометр. Відповідну постанову №1102 від 25 жовтня оприлюднено на Урядовому порталі.

 

Таким чином, уряд зрівняв ціни компанії НАК «Нафтогаз України» як постачальника «останньої надії» з цінами, які діють для звичайних споживачів компанії.

 

З 1 жовтня до 30 листопада для населення буде встановлено тариф 7,96 грн за кубометр, а для бюджетних установ – до 16,8 грн/м3 (з ПДВ і без доставки).

 

Уряд також доручив операторам газорозподільних мереж внести в інформаційну платформу «Оператора ГТС» дані про всіх захищених споживачів: населення, бюджетники, комунальні та державні медустанови, а також виробники тепла для вищевказаних споживачів.

 

Як відомо, постачальник «останньої надії» в Україні – газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яка зобов'язана протягом 60 днів постачати газ споживачеві, якщо він залишився без постачальника цього ресурсу. Ціна на жовтень у постачальника «останньої надії» – 16,56 грн за кубометр. Споживачі мають право перейти від постачальника «останньої надії» до іншого постачальника. Для цього споживачеві потрібно подати онлайн-заявку на сайті обраної компанії.

 

Зазначимо, тарифи на доставку газу найближчим часом можуть змінитися. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
3
Сміх
13
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)