Знижені платіжки за газ прийдуть тільки у березні – Вітренко

26 Січня 2021 13:53  0  862

АктуальноЗнижені платіжки за газ прийдуть тільки у березні – Вітренко

Вітренко пояснив, що немає юридичного механізму, аби знизити платіжки заднім числом.

 

Зниження ціни газу до 6,99 грн за кубометр станеться лише в лютому, відповідно, платіжки з такою ціною українці отримають уже в березні. Про це заявив т.в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко в інтерв’ю «Економічній правді».

 

«Знижені платіжки за лютий прийдуть тільки в березні. До речі, якби ми нічого не зробили, то за лютий у березні українці отримали б ще більші платіжки, приблизно на чверть», – зазначив Вітренко.

 

Він пояснив, що немає юридичного механізму, аби знизити платіжки заднім числом, щоби зменшити ціни на газ уже в поточному місяці. Водночас, за його словами, об’єктивно ціна на газ у 6,99 грн за кубометр могла бути вже в січні.

 

«Нафтогаз» та багато інших гравців купували великий обсяг газу й закачували влітку за значно меншою ціною, ніж 6,99 гривні за кубометр. Очевидно, що для багатьох компаній продавати газ по 6,99 – це не продавати в збиток», – пояснив він.

 

Вітренко також додав, що Укргазвидобування видобуває газ із набагато меншою собівартістю, ніж 6,99 грн за кубометр. Що ж стосується незалежних постачальників, то ситуація, за його словами, залежить, наскільки комерційно грамотною була їхня поведінка протягом року. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
7
Сміх
16
Жах
34
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)