Чи потрібно робити тест на наявність антитіл перед вакцинацією

18 Листопада 2021 11:10  0  1238

Здоров'яЧи потрібно робити тест на наявність антитіл перед вакцинацією

Медики рекомендують вакцинуватись навіть, якщо у вас є антитіла до коронавірусу. У МОЗ також дали рекомендації, чи потрібно робити тест на наявність антитіл перед вакцинацією

Наявність у людини антитіл до коронавірусу не є підставою для відмови від вакцинації. Робити такий тест перед щепленням не потрібно. Про це заявили у пресцентрі МОЗ.

 

Жодні дослідження не визначають, скільки саме людина повинна мати антитіл, щоб повторно не захворіти на COVID-19 і не бути госпіталізованою.

 

"Тест на наявність антитіл може лише показати їх наявність чи відсутність, але він аж ніяк не відповість на запитання, чи захворіє людина знову або як саме перенесе коронавірусну хворобу", – стверджують у МОЗ.

 

Антитіла не допоможуть уникнути COVID-19
Водночас слід пам'ятати: наявність антитіл до коронавірусу вказує, що людина раніше контактувала з вірусом, але не є ознакою хвороби.

 

"Виявлення антитіл не гарантує наявності імунітету до всіх штамів вірусу SARS-CoV-2 і не є підставою для відмови від вакцинації. На сьогодні невідомо, яким має бути рівень антитіл для захисту та як довго вони зберігаються", – зазначили у МОЗ.

 

Перехворілі можуть отримати сертифікати
У застосунку "Дія" з'явилися сертифікати про одужання від коронавірусної хвороби. Користувачам відображаються два документи – внутрішній та міжнародний. Такий сертифікат прирівнюється до аналогічного документу про вакцинацію.

 

Сертифікат зможуть отримати лише ті пацієнти, чий лікар вніс дані про хворобу до електронної системи охорони здоров'я (ЕСОЗ). Електронний документ буде доступний у програмі через 15 днів. Строк дії документа – 90 днів.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
6
Сміх
10
Жах
17
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)