Через мутації змінилися основні симптоми коронавірусу

14 Червня 2021 09:30  0  1458

Здоров'яЧерез мутації змінилися основні симптоми коронавірусу

Втрата нюху більше не входить у топ-10 симптомів COVID-19


Мутації могли стати причиною зміни симптомів коронавірусної хвороби. Раніше люди найчастіше скаржилися на кашель, втрату смаків і запахів. Зараз же найбільш поширені ознаки хвороби це головний біль, біль у горлі, нежить і лихоманка.

 

Такого висновку дійшли науковці з Королівського коледжу в Лондоні, вони припускають, що вірус "зараз діє інакше". З початку пандемії вони відстежували симптоми людей, які заразилися COVID-19.

 

Дослідники зазначають, що кашель перебуває тепер на п'ятому місці серед найпоширеніших проявів коронавірусу, а втрата нюху більше не входить у топ-10.

 

На думку вчених, індійський варіант COVID-19, який зараз поширений у Великобританії, більше схожий на звичайну застуду. Однак через це люди часто не сприймають хворобу досить серйозно і заражають оточення.

 

У зв'язку з цим експерти рекомендують за появи симптомів захворювання здати тест на коронавірус, щоб скоротити поширення захворювання.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
8
Сміх
16
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)