Кабмін змінив правила оформлення субсидій

20 Жовтня в 09:03  0  1143

На Вкраїні та у світіКабмін змінив правила оформлення субсидій

Уряд удосконалив умови оформлення урядової допомоги в оплаті комуналки


Уряд змінив умови оформлення субсидій при сплаті житлово-комунальних послуг.

 

Відповідні зміни внесені в в Постанову Кабміну №329, повідомляє прес-служба Міністерства соцполітики.

 

Субсидію на загальних умовах можуть отримати ті громадяни, в яких є заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця.

Право на допомогу від уряду мають ті родини, якщо їхня опалювальна (а не загальна) площа житла не перевищує 120 кв. м для квартири та 200 кв. м для індивідуального будинку.

 

Допомогу від уряду може призначити Комісія з питань призначення житлових субсидій, якщо член домогосподарства не має доходів, бо перебуває у складних життєвих обставинах через хворобу, або в складі домогосподарства є працездатні алко- чи наркозалежні, онкохворі.

 

На понаднормову площу, але не більше ніж 30% від норми, мають право громадяни, які отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника, хто досяг пенсійного віку чи отримує пенсію за вислугою років, а також ті, хто отримує державну соціальну допомогу за інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

 

Зміни також стосуються сплати обов’язкового платежу. Якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги.

 

Наприклад, якщо розмір обов’язкового платежу за певну послуг становить 200 грн на місяць, але домогосподарство реально її спожило тільки на 120 грн, сплаті підлягатиме фактичний обсяг споживання, тобто 120 грн.

 

Утім, без обов’язкової сплати ЄСВ субсидію можуть отримати:

 

Безробітні в сільській місцевості, райцентрі, селищах міського типу. Комісія з питань призначення житлових субсидій вправі прийняти позитивне для заявника рішення.


Безробітні в місті за умови перебування на обліку в центрі зайнятості


Громадяни, які працюють за кордоном і сплачують там ЄСВ, що підтверджується документально. Тоді субсидію в Україні домогосподарство, де зареєстрована така особа, має змогу отримати на загальних умовах.


Якщо субсидію на новий рік 2018-2019 роки уже призначено, то її розмір на опалювальний сезон управління соціального захисту населення у жовтні розрахує автоматично, без повторного звернення з документами.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Тарас Кот   alt 20.10.2018 20:32
Я не зрозумів один момент:
якщо я безробітний і не стою на обліку в центрі зайнятості, то я можу претендувати на субсидію тільки за умови добровільної сплати ЄСВ?
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)