МОЗ змінив стандарт госпіталізації пацієнтів із коронавірусом

18 Листопада 2021 08:07  0  1690

АктуальноМОЗ змінив стандарт госпіталізації пацієнтів із коронавірусом

До цього в стандарті не було умов віку пацієнта


МОЗ доповнив стандарт госпіталізації пацієнтів із коронавірусом – тепер стаціонарному лікуванню підлягають українці віком від 60 років, у яких хвороба протікає в середній тяжкості. Про це йдеться у відповідному наказі відомства.

 

Новим наказом вносяться зміни до Стандарту стаціонарного лікування пацієнтів із Covid-19. До переліку підстав для госпіталізації додали пункт, згідно з яким необхідно госпіталізувати пацієнтів віком від 60 років із середньою тяжкістю перебігу хвороби.

 

До цього в стандарті не було умов віку пацієнта. Пацієнтів із середньою тяжкістю перебігу госпіталізували лише за наявності ознак пневмонії та/або дихальної недостатності –- збільшення частоти дихальних рухів вище від норми, кровохаркання, сатурацією менш ніж 93%.

 

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я хоче посилити карантинні обмеження у «жовтій» зоні. Так, у регіонах з цим рівнем епіднебезпеки планують ввести повний курс вакцинації як для працівників, так і для відвідувачів закладів. 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
4
Сміх
11
Жах
29
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)