Уряд змінив порядок видачі посвідчень ветеранів війни

9 Вересня 2021 08:47  0  357

На Вкраїні та у світіУряд змінив порядок видачі посвідчень ветеранів війни

Уряд вніс зміни до Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни

 

Відтепер посвідчення «Член сім’ї загиблого» буде видаватися дітям загиблого (померлого) ветерана при досягненні ними 14-річного віку.

 

8 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України був прийнятий проєкт постанови «Про внесення змін до пункту 4 Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни». Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

 

Відтепер, за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України, посвідчення «Член сім’ї загиблого» буде видаватися дітям загиблого (померлого) ветерана при досягненні ними 14-річного віку.

 

Окрім цього, до Положення внесені зміни в частині використання необхідної інформації з Єдиного державного реєстру ветеранів війни для перевірки відомостей про членів сімей загиблих (померлих) ветеранів.

 

«На сьогодні органи соціального захисту позбавлені можливості ефективно здійснювати верифікацію достовірності інформації, поданої особами, на яких поширюється чинність Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Впровадження такої верифікації сприятиме удосконаленню підходу до соціального захисту цих осіб та оптимізації бюджетних видатків», – зазначила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

 

Також очільниця Мінветеранів пояснила, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку вже має неповну цивільну дієздатність, тож виникає необхідність видавати дітям загиблих (померлих) ветеранів посвідчення «Член сім'ї загиблих» саме з 14 років.

 

Дана постанова була погоджена спільно із Міністерством цифрової політики, Міністерством економіки, Міністерством фінансів, Міністерством соціальної політики та Міністерством юстиції. Внесення змін позитивно вплине на інтереси членів сімей загиблих ветеранів, гарантія захисту яких – один з пріоритетів держави. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)