Спортсмени ДЮСШ змагалися в Скадовську. Які результати отримали? Есть фото

4 Серпня 2021 15:24  0  1136

СпортСпортсмени ДЮСШ змагалися в Скадовську. Які результати отримали?

З 26 до 31 липня у м.Скадовськ Херсонської області відбулися Всеукраїнські фінальні спортивні змагання чемпіонату ГО «ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колос України» серед команд юнаків 2007-2008 років народження. Пологівські спортсмени також долучились до змагань.

 

В заході брали участь 30 команд з різних регіонів України. Команди учасники були поділені на 8 груп.

 

Пологівська команда за “сліпим” жеребкуванням потрапила в групу “D” з майбутнім переможцем цих змагань ДЮСШ “Буг” м. Сокаль Львівської області та бронзовим призером командою “Джарилгач” м. Скадовськ Херсонської області.

 

На груповому етапі зігравши в нічию з командою м. Сокаль та поступившись місцевій команді “Джарилгач” – пологівці не змогли вийти у фінальну частину чемпіонату. Команди які не змогли потрапити до 1/8 фіналу, продовжили боротьбу за 17-30 місце.

 

В підсумку – Пологівська ДЮСШ посіла 17 місце. Діти та батьки висловлюють слова вдячності керівництву Пологівської ТГ за надану можливість прийняти участь в даних змаганнях. Діти не лише змагалися, й мали змогу оздоровитися на березі Чорного моря, повідомляють на Фейсбук-сторінці Пологівської дитячо-юнацької спортивної школи.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
2
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)