Знайдено незвичайну причину поганого здоров’я

23 Грудня в 07:48  0  783

Здоров'яЗнайдено незвичайну причину поганого здоров’я

Вчені встановили, буде імунітет міцним, а серце – здоровим до старості, залежить від того, наскільки людина злопам’ятна


Журнал «Psychological Science» розповів про новий проект дослідників з Каліфорнійського університету, які і визначили таку закономірність. Висновки вчених базуються на результатах аналізу даних 1000 американців середнього віку.

 

У рамках експерименту цих людей протягом кількох днів опитували науковці на предмет негативних емоцій – почуття самотності, гніву, роздратування, страху. Здоров’я учасників було знову підтверджено фахівцями вже через 10 років. Зіставивши дані з різницею в десятирічний період, дослідники зробили цікавий висновок: виявилося, що люди, які не могли відпускати свої неприємні переживання, мали більше проблем із самопочуттям і з серцем надалі.

 

«У тих, хто зациклювався на дрібних неприємностях і довго не міг позбутися пов’язаних з ними відчуттів, через десятиліття здоров’я в середньому було значно гірше, ніж в їхніх ровесників, що ставилися до образ і негараздів легко», – заявили автори роботи.

 

Коментуючи такий зв’язок, провідний автор дослідження Кейт Леджер помітила, що люди часто сприймають як руйнуючі здоров’я фактори важкі події – наприклад, смерть чи розлучення.

 

Однак не менш негативно можуть впливати на здоров’я щоденні проблеми, пов’язані зі стресом, сказала експерт. Якщо «застрягати» на цих проблемах і занурюватися в пов’язані з ними переживання, здоров’я від цього неминуче постраждає.

 

«Для здоров’я найбільш сприятливою є стратегія «нехай це відбудеться й забудеться», – пояснила психолог.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)