Прокуратура: злочинність серед підлітків на Пологівщині зашкалює!

8 Лютого в 16:17  0  1458

АктуальноПрокуратура: злочинність серед підлітків на Пологівщині зашкалює!

До нас в редакцію надійшла тривожна інформація з прокуратури.


Небайдужа прокурор пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури, Тетяна Семененко, повідомила нам хвилюючу новину з невтішною статистикою.


Виявляється, що рівень підліткової злочинності в Пологах катастрофічно виріс порівняно з роком минулим.


«За 2017 рік було зафіксовано 5 випадків скоєння злочинів серед неповнолітніх, та з початку 2018 року їх зафіксовано вже 4, – розповідає Тетяна Олександрівна і одразу додає. - Це повинно вже наштовхнути на певні роздуми в першу чергу батьків підростаючого покоління. Хочу відмітити, що цього разу дівчата у своїх злочинних вчинках не відставали від хлопців. Крадіжки цього року домінували серед інших видів злочинів. За ст. 185 Кримінального Кодексу України, крадіжка, яка дорівнює або перевищує суму в 176.50 грн., трактується як злочин


Що ж відбувається з нашими дітьми? Чому вони вирішують ступити на криву доріжку?


Відповідь - невідома!


«Цікавий той факт, що всі неповнолітні, які піддалися спокусі безоплатної наживи, з сімей, в яких панує сприятливий мікроклімат,» - з відчаєм додає прокурор. «Маємо роз'яснити батькам, що до 18-річного віку саме вони є законними представниками своїх дітей. В разі скоєння їхніми дітьми злочину батьки понесуть відповідальність. Ми зі спеціалістами проводимо лекції серед школярів Поліг та району, проводимо і роз'яснювальні бесіди серед батьків юних злочинців


Хочеться, щоб прочитавши дану статтю, батьки підлітків почали більше уваги звертати на те, чим цікавиться їх дитина, на її розвиток, проблеми та секрети.


Шановні батьки, щоб ви не стали героями наших наступних статей, зараз прискіпливіше вдивіться в очі своїй кровиночці, поговоріть з нею за чашкою чаю, завжди вирішуйте її проблеми разом, ніколи не відвертайтеся від неї , допомагайте, жартуйте .
Бажаємо вам взаєморозуміння!

 

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)