В Україні можуть закрити центри вакцинації: у чому причина

25 Серпня 2021 13:08  0  699

Здоров'яВ Україні можуть закрити центри вакцинації: у чому причина

Кампанія з вакцинації проти коронавірусу в Україні може бути згорнута через сплеск захворюваності за 4-6 тижнів. Якщо центри вакцинації працюватимуть, кандидатам на щеплення доведеться здавати тести на COVID-19

 

Такий прогноз озвучив лікар-інфекціоніст Віктор Петров. “Активної вакцинальної кампанії ми матимемо ще 4-6 тижнів, а далі цілком імовірно, що нам доведеться її згорнути у зв’язку з загостренням ситуації”, – попередив він.

 

Як пояснив медик, вакцинальна кампанія завжди проводиться в умовах сприятливої епідеміологічної ситуації, а не в ситуації сплеску захворюваності. За його оцінками, до такого сплеску залишилось кілька тижнів.

 

“Час у нас зараз золотий, його потрібно використовувати максимально ефективно. Ми повинні використати цей час для того, щоб щепитися, а не чекати з моря погоди, поки ми всі перехворіємо”, – наголосив він.

 

Петров припустив: якщо центри вакцинації продовжать функціонувати в таких умовах, виникне потреба у тестуванні тих, хто матиме намір отримати щеплення, оскільки суттєво підвищиться ризик того, що людина може бути заражена коронавірусом.

 

“Ми не будемо знати, хто з людей інфікований, а хто ні. Тому додатково доведеться організовувати тестування перед щепленням. Навіть якщо людина почуватиметься досить добре на момент щеплення, перед тим як щепити, слід зробити антигенний тест або попросити від неї результат ПЛР-тестування. Оскільки, якщо епідеміологічна ситуація загостриться, виникне небезпека того, що ми можемо щепити людей, які вже будуть інфіковані коронавірусом”, – пояснив лікар.

 

Він розповів, що в разі зараження людини COVID-19 щеплення не має сенсу, а ще може стати причиною додаткових побічних реакцій. “Ті, хто не щепиться зараз, ризикують мати відтерміноване щеплення у зв’язку або з хворобою, або з тим, що ми не будемо мати гарантії безпечності середовища від коронавірусу”, – наголосив медик.

 


Джерело: 1news.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
4
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)