Зеленський схвалив незалежність бюджетів ОТГ

13 Жовтня 2020 11:22  0  285

На Вкраїні та у світіЗеленський схвалив незалежність бюджетів ОТГ

Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" щодо розмежування бюджетів районів та бюджетів територіальних громад.

 

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

 

Документ уніфікує визначення терміна "бюджети місцевого самоврядування".

 

Також закон передбачає розмежування доходів і видатків між бюджетами районів і територіальних громад; встановлення складу доходів і видатків бюджетів територіальних громад в обсягах, закріплених за бюджетами міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад; встановлення рівних умов для сільських, селищних, міських територіальних громад у бюджетному забезпеченні.

 

"Необхідність відповідних змін до Бюджетного кодексу зумовлена тим, що 16 квітня Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад", а 17 липня парламент ухвалив постанову "Про утворення та ліквідацію районів". Новий адміністративно-територіальний устрій базового та районного рівнів потребував відповідних змін правових засад функціонування бюджетної системи", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадуємо:


Верховна Рада 17 вересня ухвалила зміни до Бюджетного кодексу у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи.

 

Закон передбачає, що сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району.

 

Згідно з постановою ВР "Про утворення та ліквідацію районів", в Україні замість 490 районів створюється 136.


Джерело: pravda.com.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)