Ціни на хліб можуть зрости 10-25%: стала відома причина

12 Жовтня 2021 07:58  0  660

На Вкраїні та у світіЦіни на хліб можуть зрости 10-25%: стала відома причина

Через здорожчання газу ціни на хліб можуть злетіти


В Україні ціни на хліб можуть злетіти на 10-25% через здорожчання газу. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Всеукраїнську асоціацію пекарів.

 

Повідомляється, що попри зліт цін на газ в Європі, до кінця опалювального сезону українці платитимуть за газ за фіксованим тарифом, який залежно від постачальника коливається по регіонах від 7,9 до 13,5 гривень за кубометр.

 

Однак для приватних компаній і промисловості таких «бонусів» немає. Через це високі тарифи на газ можуть призвести до подорожчання товарів та основних продуктів харчування, про що вже попередили виробники.

«Подорожчання газу в сім разів у порівнянні з цінами попереднього року і подвоєння вартості електроенергії, очевидно, призведе до збільшення їх частки в собівартості хліба. З урахуванням інших факторів, це обернеться подорожчанням хліба на 10-25 відсотків», – зазначили у Всеукраїнській асоціації пекарів. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
5
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)