Цибуля в Україні подорожчає. Фермери пояснили причину

30 Серпня 2021 13:21  0  871

На Вкраїні та у світіЦибуля в Україні подорожчає. Фермери пояснили причину

Фермери у соціальних мережах розповідають про суттєве зменшення врожаю у порівнянні з минулим роком

 

Нинішній сезон виявився складним для вирощування цибулі. Перепади температури призвели до того, що на цьогорічному врожаї прогресує цілий ряд захворювань, повідомляє Napensii.ua.

 

Особливо складним виявилося вирощування цибулі у південних областях України, де традиційно зосереджені найбільші обсяги культури.

 

«Через перепади погоди на цибулі прогресує масовий розвиток цілого ряду хвороб: стемфіліума, пероноспорозу, альтернаріозу, а також бактеріозів», – зазначають фермери.

 

Учасники ринку повідомляють, що у Дніпропетровській області вал цибулі на 50% менше в порівнянні з минулим роком. Неофіційна інформація про зниження загального валу є і по інших регіонах.

 

На сьогодні гуртові партії цибулі в Дніпрі продають по 7 грн за кг, в Маріуполі по 8-9 грн, а в Одесі по 7-7,5 грн. На думку фермерів, така ціна є виправданою, але надалі вона зростатиме. Поки виробники збувають некондиційний товар з уражених полів, вона істотно не підніметься. Однак дефіцит якісної цибулі для зберігання рано чи пізно змусить ціни йти вгору. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
9
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)