НСЗУ збільшить тариф для лікарень за надання допомоги пацієнтам із Covid-19

26 Жовтня 2021 08:26  0  591

На Вкраїні та у світіНСЗУ збільшить тариф для лікарень за надання допомоги пацієнтам із Covid-19

За минулий тиждень було госпіталізовано найбільшу кількість хворих на Covid-19


Нацслужба здоров'я збільшить тариф для лікарень за надання допомоги пацієнтам з Covid-19. Як повідомляється на сайті президента, про це йшлося під час селекторної наради, що відбулася під головуванням президента України Володимира Зеленського.

 

Так, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що минулого тижня у країні була зафіксована найбільша кількість нових хворих Covid-19 за добу цієї осені – 23 тис. 785, а загалом на сьогодні – 339,5 тис. активних хворих та 45 тис. 674 заповнених ліжка.

 

Крім того, за минулий тиждень було госпіталізовано найбільшу кількість хворих Covid-19 осіб – 33 тис. 551.

 

«Водночас за тиждень кількість зроблених щеплень перевищила півтора мільйони. Це рекордний показник. Понад мільйон осіб отримали першу дозу вакцини та майже 500 тисяч були щеплені другою дозою», – наголосив він.

 

Глава уряду нагадав, що минулого тижня Державна комісія ТЕБ і НС запровадила «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Сумської та Херсонської областей. Також із 26 жовтня «червона» зона діятиме у Рівненській та Миколаївській областях.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що якщо враховувати кількість померлих на 100 тис.

 

Населення з початку пандемії, показники України є нижчими за середні у Європі, а серед країн з населенням понад 10 млн осіб Україна на 11-му місці.

 

За його словами, поточні показники кількості померлих на 100 тис. населення в Україні втричі менші за пікові значення, які вже пройшли великі європейські країни.

 

Глава МОЗ зазначив, що у зв'язку із зростанням захворюваності Covid-19 спостерігається збільшення використання кисню в лікарнях.

 

Ляшко повідомив, що НСЗУ збільшить тариф для лікарень за надання допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою, оскільки відповідний пакет послуг включає також забезпечення хворих кисневою підтримкою.

На нараді також обговорили питання щодо розгортання додаткових ліжко-місць у медзакладах для надання допомоги госпіталізованим хворим на коронавірусну хворобу.

 

Зеленський доручив урядовцям активніше комунікувати з населенням щодо реальної об’єктивної ситуації з поширенням коронавірусної хвороби й тих заходів, яких мають вжити держава та громадяни для боротьби з нею та мінімізації негативних наслідків.

 

Нагадаємо, в Енергодарі Запорізької області з 25 жовтня повністю зупинили роботу громадського транспорту. Обмеження триватимуть на період «червоної» зони адаптивного карантину. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
1
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)