У селі Пологівського району збереглася будівля храму, якій понад сто років - фото Есть фото

11 Листопада 2021 09:51  0  1248

На районіУ селі Пологівського району збереглася будівля храму, якій понад сто років - фото

120-річний храм у селі Титове зараз частково зруйновано


Занедбаний старовинний храм можна побачити у селі Титове, Пологівського району Запорізької області. Його збудували наприкінці 19 століття та освятили в ім'я святого Миколая. Як він зараз виглядає, у своєму в своем тревел-блоге показала запорізька мандрівниця Олеся Савченко.

 

oly

 

«Назва храму — це, мабуть, єдине, що відомо про нього, та ще й період, коли велися метричні книги в церкві — з 1896 по 1920 рік. Подальша доля храму Святого Миколая невідома, проте уважно розглядаючи, 120-річні стіни будівлі, що непогано збереглася до наших днів, можна припустити, що з настанням часів безбожжя, храм закрили, розібрали дзвіницю і зняли купол, залишивши від останнього своєрідний окулюс в християнстві асоціюється з всевидячим «оком Господнім».

 

oly

 

Згодом будівлю перетворили на сховище отрутохімікатів, про що каже стійкий запах усередині, що зберігся до наших днів», — написала Олеся Савченко.

 

oly

 

Як знайти: Запорізька область, Пологівський район, село Титове.

Як дістатися: дістатися до села Титове можна особистим транспортом з смт. Андріївка та села Кінські Роздори трасою Т0815 та з смт. Кам'янка/Більмак.

 

 

 

 


Джерело: iz.com.ua/zaporoje

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)