Тим, хто постраждав, захищаючи незалежність України, а також родинам загиблих виплатять кошти

8 Жовтня 2021 09:13  0  611

У регіоніТим, хто постраждав, захищаючи незалежність України, а також родинам загиблих виплатять кошти

До Дня захисників і захисниць України, який відзначається 14 жовтня, з бюджету Запорізької області буде виділено кошти на адресну матеріальну допомогу тим, хто постраждав, захищаючи незалежність України, а також родинам загиблих.

 

Постраждалі учасники Революції Гідності, особи з інвалідністю та учасники бойових дій на територіях проведення АТО/ООС отримають допомогу в розмірі 500 гривень. На ці цілі буде спрямовано 7 351,0 тисяч гривень.

 

Члени сімей загиблих учасників АТО/ООС одержать по 5 тисяч гривень. Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету складе 6 639,200 тисяч гривень.

 

Довідково: у Запорізькій області на обліку в органах соціального захисту населення перебуває 13 993 учасники антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, яким встановлено статус учасника бойових дій, 576 – статус особи з інвалідністю внаслідок війни, 19 – статус учасника війни, 321 – статус члена сім’ї загиблого військовослужбовця.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
5
Сміх
6
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)