У Пологах завтра вирішать коли діти підуть на канікули

12 Жовтня 2020 17:21  0  1115

На районіУ Пологах завтра вирішать коли діти підуть на канікули

Міністерство освіти рекомендує всім школам розпочати канікули для учнів, а закладам вищої освіти перейти на дистанційну форму навчання, починаючи з 15 жовтня - про це повідомив мережі виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет.


За його словами, Міністерством освіти буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти, незалежно від кольору карантинної території щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно.


Закладам професійної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від кольору карантинної території буде рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків.


Також МОН та МОЗ подадуть відповідну пропозицію від двох відомств на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні Кабінету Міністрів вже 13 жовтня – додав Шкарлет.


«Одразу хочу наголосити на правильному розумінні причини закриття навчальних закладів - це не карантин, а канікули.


Завтра в Пологах відбудеться онлайн нарада з директорами шкіл, на якій буде обговорюватися це питання. Попередньо ми вже підготували адміністрації навчальних закладів до цієї новини. Скоріш за все, що 15 жовтня школи підуть на канікули, відповідно, 2 листопада всі повинні розпочати навчання.


Наголошую, що поки що ані від Департаменту освіти, ані від МОЗ офіційних рекомендацій не надходило. Сьогодні ми лише отримали листа, в якому прописано основні рекомендації, а лист із детальним поясненням ситуації має надійти пізніше.


Можливо вже завтра наша місцева ТЕБ та НС прийме аналогічне рішення.


Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря» - коментує начальник відділу освіти, молоді та спорту Пологівської міської ради Сергій Бандурка.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
6
Сміх
16
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)