Зупинка виробництва чи дистанційна робота: як працюють основні підприємства міста в умовах карантину

27 Березня в 06:32  0  1750

На районіЗупинка виробництва чи дистанційна робота: як працюють основні підприємства міста в умовах карантину

Підприємства, що несуть вагомий внесок в розбудову і бюджет району, ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод», ТОВ «Дніпрокераміка», ТДВ ПХЗ «Коагулянт», ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» в умовах карантину подекуди змушені скорочувати та зупиняти виробництво.

 

На Пологівському ОЕЗі ввели в дію заходи, спрямовані на посилення режиму безпеки


На ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» з 18.03 2020 р. почали впроваджувати програму дій для створення найбільш безпечних умов для ведення виробничих процесів у період карантину на усій території України з 12 березня до 03 квітня 2020 року. Посилення режиму дезінфекції, контроль за здоров’ям персоналу, забезпечення працівників додатковими засобами індивідуального захисту, доведення до всіх працюючих правил поведінки в умовах карантину, зміна порядку руху документації на паперових носіях тощо, - всі ці заходи стали основними правилами життя ОЕЗівців. Подбало керівництво також і про доставку працівників на роботу. Був наданий транспорт, щоб працівники безболісно та, не порушуючи вимог перевезення, змогли діставатися до роботи.


23.03.2020р. на ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» було проведено позачергове засідання Правління, на якому розглянули питання про необхідність прийняття кардинальних заходів з метою попередження захворювання працівників підприємства на коронавірус (COVID-19). У ході обговорення було запропоновано вжити ряд заходів, спрямованих на посилення режиму безпеки.


Таким чином, з метою попередження захворювання працівників підприємства на коронавірусну хворобу (COVID-19) та захисту інтересів кожного співробітника, враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, приписи Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), прийнято рішення надати можливість певним категоріям працівників (за визначенням керівників структурних підрозділів) за наявності їх згоди, виконання роботи, визначеної укладеними з ними трудовими договорами, вдома (за місцем фактичного проживання/перебування) протягом карантину, встановленого Постановою КМУ від 11 березня № 211. При цьому вони будуть знаходитися на зв’язку у робочий час, виконувати свою роботу, передавати необхідні документи до бухгалтерії та, у разі потреби (за викликом керівництва), з’явитися на підприємство протягом 2-х годин з моменту виклику.


Інші ж працівники будуть працювати за графіком.
Слід зазначити, що дана міра ніяк не вплине на процес виробництва продукції. Виробництво триває, як і раніше, у цілодобовому режимі.

 

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал” продовжує працювати у звичному режимі.

 

Здійснення основного виробництва проходить на відкритій місцевості, що виключає скупчення людей, тому продовжуємо працювати у звичному режимі. Задля безпеки працівників ввели посилений режим дезінфекції виробництва, гігієни, проводимо температурний контроль. Закупили дезинфікуючі і захисні засоби для працівників підприємства.


Бажаючі на час введення карантину оформили відпустки, на жаль, специфіка нашого виробництва виключає можливість дистанційної роботи. Сьогодні на підприємстві працює 300 людей. Проблем із їх доставкою на роботу немає. Більшість працюючих - мешканці мікрорайону Пологи-5, інші добираються на роботу на власних автомобілях, повідомив директор Василь Тимошенко.

 

ТОВ «Дніпрокераміка» зупинило виробництво


Вже з 21 березня підприємство припинило роботу. Виробництво зупинено на весь термін карантину задля убезпечення працівників від зараження коронавірусом. Залишаємо працювати тільки охорону і чергових.


Звичайно, це вдарить по дохідній частині виробництва, але таке кардинальне рішення прийняли задля збереження життя і здоров'я колективу. Працівники відділів управління перейшли на дистанційну роботу.


Заробітну платню за березень ми виплатимо всім без виключення. У разі продовження карантину, будемо приймати рішенні, як підтримати працівників матеріально та зберегти робочі місця. На підприємстві працює 400 пологівців, - пояснив директор Андрій Чеберко.

 

Пологівський хімічний завод «Коагулянт»: сформували робочі зміни


У нашій компанії є негласне правило: «Все, що працювало, має продовжувати працювати». Тому ми не збираємося зменшувати оберти, поступатися вірусам і кризі. Наша команда працює і буде працювати. А наші менеджери продовжать надавати найкращий сервіс.
Ми здійснюємо жорсткий контроль якості вхідної сировини в умовах виходу на ринок маси контрафактної і другосортною продукції, наші фахівці працюють позмінно (включаючи вихідні дні), щоб забезпечити зростаючий попит і не допустити збоїв у поставках.


Ми докладаємо максимальних зусиль по утриманню цін і зниженню витрат на переробку, автоматизуємося та використовуємо тільки якісну упаковку.


Як соціально відповідальна компанія, ми сформували з наших фахівців робочі зміни, які не перетинаються між собою на випадок можливого зараження. Обмежили контакт водіїв і представників постачальників, співробітників офісу перевели в режим «хоум-офіс» і робимо все, щоб уберегти здоров'я команди, - йдеться на офіційному сайті підприємства.

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
9
Сміх
24
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)