Кабмін затвердив законопроект про пенсійну реформу

18 Травня в 06:57  0  995

На Вкраїні та у світіКабмін затвердив законопроект про пенсійну реформу

Відповідне рішення було прийнято урядом на засіданні в середу


Кабінет міністрів України затвердив законопроект про пенсійну реформу й направив його на розгляд Національної ради реформ при президентові України. Відповідне рішення було прийнято урядом на засіданні в середу, 17 травня 2017 року.


- Наше головне завдання – створити таку пенсійну систему, щоб люди отримували гідну пенсію. Це можна зробити з певними кроками. Пенсія не повинна бути милостинею, це має бути гідна плата за те, що людина гідно працювала, – сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.


За його словами, пенсійна реформа передбачає скасування з 1 січня 2018 року призначення пенсій на особливих умовах, в тому числі за вислугою років для всіх держслужбовців, окрім військових і окремих списків людей важких і шкідливих професій.


- Ми скасовуємо право на призначення пенсій за вислугою років для людей, які на сьогодні потерпали від того, що у них була мінімальна заробітна плата. Їм краще було залишити роботу у продуктивному віці і піти на пенсію, різниці ніякої не було. Ми збільшили заробітну плату вчителям, лікарям. Надалі ми будемо робити ще більше підвищення, - сказав Гройсман

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)