Затримали «чорних» лісорубів на перегоні Гуляйполе – Пологи

13 Липня 2021 14:12  0  874

На районіЗатримали «чорних» лісорубів на перегоні Гуляйполе – Пологи

Протягом першого півріччя 2021 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» за незаконне вирубування дерев у смузі відведення магістралі затримали та передали правоохоронцям 46 «чорних» лісорубів.

 

Найактивніше цього року зловмисники діяли на перегонах Гуляйполе – Пологи (5 випадків), Івківка – Славгород (5 випадків); Синельникове-1 – Івківка (3 випадки); Іларіонове – Синельникове-2 (2 випадки).

 

У результаті незаконного вирубування лісосмуг знищено понад 82 кубометри дерев. Збитки залізниці становлять 789 тис. грн.

 

Однак більш істотно від дій «чорних» лісорубів постраждало довкілля. За офіційними даними, лісистість Дніпропетровської області становить лише 5,8%, Запорізької – 4%. Більшість лісових насаджень у цих промислових регіонах є штучними і має насамперед екологічну спрямованість.

 

Щоб уберегти зелені насадження в смугах відведення від несанкціонованого та варварського вирубування, працівники ВОХОР регулярно патрулюють ділянки, де зазвичай працюють сокирами «чорні» лісоруби, не залишають без реагування жодне повідомлення про такі дії, взаємодіють із правоохоронцями та місцевими громадами.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
6
Сміх
15
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)