Засідання виконавчого комітету міської ради: більше 40 громадянам надана матеріальна допомога

26 Червня в 08:20  0  637

Події містаЗасідання виконавчого комітету міської ради: більше 40 громадянам надана матеріальна допомога

У четвер, 25 червня, в Пологівській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом міського голови Юрія Коноваленка. В порядку денному розглянуто 127 питань.

 

Члени виконкому заслухали питання щодо затвердження Плану роботи виконавчого комітету Пологівської міської ради на ІІІ квартал 2020 року та щодо затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

Підтримано проєкт рішення про виконання плану заходів щодо забезпечення повноцінного, безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти Пологівської міської ради на 2020/2021 роки у ІІ кварталі 2020 року.

 

Члени виконавчого комітету розглянули питання про зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі в місті Пологи, визначили місця для розміщення засобів пересувної торгівельної мережі – стійки для продажу квасу та безалкогольних напоїв, автофургону для продажу морозива в місті Пологи.

 

Рішенням виконкому 108 мешканцям громади (з них: 2 - м. Пологи, 17 - с. Банась, 89 - с. Інженерне) надано дозвіл на підключення до центральної водопровідної та каналізаційної мереж.

 

Важливим питанням порядку денного стало надання матеріальної допомоги громадянам, які потрапили в складні життєві обставини. Рішенням виконкому одноразову матеріальну допомогу з місцевої програми «Турбота» виділено 47 громадянам.

 


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
3
Сміх
3
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)