Запорізький депутат запропонував встановити грошову винагороду за роботу обранців на місцях

6 Жовтня 2020 10:26  0  562

У регіоніЗапорізький депутат запропонував встановити грошову винагороду за роботу обранців на місцях

Депутат Запорізької обласної ради від фракції «Опозиційний блок» Олег Буряк підготував звернення до президента, Кабміну і Верховної Ради з проханням встановити фіксовану оплату праці для народних обранців місцевих рад.

 

Про це повідомляється в проектах рішень Запорізької облради, передає 061.

 

У тексті звернення Буряк заявив, що місцеві депутати багатьох країн мають відшкодування з бюджету за свою роботу.

 

В Україні ж депутати міських, обласних і районних рад працюють на громадських посадах, поєднуючи цю діяльність з основною службовою діяльністю.

 

«На відміну від депутатів Верховної Ради України, депутати місцевих рад не отримують заробітної плати та здійснюють свою діяльність на безоплатній основі. При цьому їм необхідно виділяти час на прийом громадян, на відвідування сесій, на роботу в своєму окрузі тощо. Тобто вони повинні ефективно працювати для людей і сприяти вирішенню тих чи інших проблем, поєднуючи це зі своєю основною роботою », - йдеться в тексті звернення.

 

Депутат пропонує внести змін до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», щоб встановити грошове винагороди за роботу народних обранців.

 

За версією Буряка матеріальне заохочення стане «мотивацією» і допоможе активізувати роботу депутатів і дисциплінувати їх.


Джерело: 061.ua.news

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
6
Сміх
9
Жах
33
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)