ЗА ВСІМА ПОКАЗНИКАМИ ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ВІДНОСИТЬСЯ ДО «ЗЕЛЕНОЇ ЗОНИ»

28 Липня в 13:38  0  1713

У регіоніЗА ВСІМА ПОКАЗНИКАМИ ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ВІДНОСИТЬСЯ ДО «ЗЕЛЕНОЇ ЗОНИ»

Сьогодні у пресцентрі відбувся брифінг директора Обласного лабораторного центру МОЗ – головного санітарного лікаря області Романа Терехова.

 

Головною темою брифінгу стало запровадження з 1 серпня Постанови Кабінету Міністрів України щодо поділу країни на зони залежно від епідемічної ситуації в регіоні.

 

– Ситуація із захворюваністю на COVID-19 у світі показує нам, що навіть ті країни, які вже запровадили послаблення, вимушені знову повертатись до посилених карантинних обмежень. На сьогодні в світі зареєстровано 16,6 млн випадків захворювання COVID-19, з них понад 10 млн осіб одужали. В Україні за останню добу зареєстровано 919 лабораторно підтверджених випадків захворювання. Таким чином, усього – 66 575 випадків COVID-19. Погіршення епідемічної ситуації пов'язане, насамперед, з не дотриманням загальноприйнятих правил карантину: масочного режиму, соціальної дистанції та гігієни рук, – повідомив Роман Терехов.

 

Головний санітарний лікар Запорізької області зазначив, за останню добу в області зареєстровано три нових випадки захворювання на COVID-19.

Це пацієнти з Запоріжжя та Бердянська.

 

За добу одужали чотири особи.

 

Таким чином, на ранок 28 липня в області 753 лабораторно підтверджених випадків.

 

Серед них 65 дітей та 118 медичних працівників.

 

Найбільша кількість хворих виявлено в містах Запоріжжя (532), Бердянськ (73), Мелітополь (36), Енергодар (26) та у Запорізькому районі (23).

 

На минулому тижні прийнято Постанову Кабінету Міністрів України від 22 липня №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів та території значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19». Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюється «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. В основі покладено чотири показники. У Запорізькій області: загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тисяч населення становить 4,2; зайнятість ліжок в лікарнях, призначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19, становить 2,3%; середня кількість тестувань ПЛР та ІФА на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів становить 42,2; коефіцієнт виявлення інфікованих складає 2,5%. За цими показниками Запорізька область стабільно відноситься до «зеленої зони», – наголосив Роман Терехов.

 

Відповідно до Постанови, на території регіону, на якій установлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, забороняється:

 

- проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території;

 

- діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю залів понад 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

 

- перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння.


Джерело: zoda.gov.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
10
Сміх
9
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)