Боротьба з ковід в Запорізькій області продовжується

5 Січня 2021 15:54  0  787

У регіоніБоротьба з ковід в Запорізькій області продовжується

Як зазначив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час брифінгу, боротьба з коронавірусом та подолання наслідків поширення хвороби – одна з ключових задач, які на сьогодні стоять перед обласною владою.

 

- Вчора Запорізька область виявилася лідером серед кількості захворілих на добу серед регіонів України. Було зафіксовано 528 нових випадків захворювання. На ранок 5 січня у Запорізькій області зареєстровано 55 964 випадки захворювання на COVID-19. Проте, ми бачимо, що кількість захворілих поступово знижується. Ми продовжуватимемо всебічну боротьбу із коронавірусом. Першочергові завдання – провести аудит завантаженості, забезпечення ліками та обладнанням по кожній лікарні та ретельно підготуватися до масової вакцинації. Ми постійно проводимо роботу з розширення ковідного ліжкового фонду та забезпечення його киснем, - наголосив Олександр Старух.

 

У Запорізькій області буде вжито максимум заходів з протидії поширенню COVІD-19 в період проведення богослужінь з нагоди майбутніх свят.

 

Працівники Нацполіції, які будуть залучені до охорони культових споруд у Запорізькій області, слідкуватимуть за дотриманням карантинних обмежень.

 

Зокрема, під час проведення богослужінь в храмових приміщеннях необхідно забезпечити дистанцію між вірянами з розрахунку 5 кв. метрів на одну особу, під час проведення служб на відкритому повітрі дистанція між прихожанами має становити 1,5 метри.

 

Також голова облдержадміністрації нагадав про додаткові обмеження, які діятимуть з 8 по 24 січня, на цей час в Україні введено карантин зимових канікул.

 

Буде заборонена робота кінотеатрів, спортзалів, театрів, фітнесклубів та магазинів непродовольчих товарів; будь-які спортивні, розважальні (дискотеки, оренда нічних клубів під корпоративи), рекламні, культурні масові заходи; робота навчальних закладів здійснюватиметься дистанційно.

 


Джерело: zoda.gov.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
9
Сміх
7
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)