Пологівські залізничники отримали перемогу в регіональному турнірі Есть фото

25 Серпня 2021 13:13  0  910

СпортПологівські залізничники отримали перемогу в регіональному турнірі

Вчора, в день 30 річчя Незалежності України на центральному пляжі м.Запоріжжя відбувся 10 регіональний турнір з пляжного волейболу присвячений колишньому керівнику вагонного депо Запоріжжя-Ліве І.М.Садовніченко. Участь в турнірі прийняли команди зі всієї Запорізької області


Протягом багатьох років турнір проводиться за участю Запорізького теркому профспілки та первинних профспілкових організацій Запорізького регіону. Голова Запорізького теркому Олексій Семерунь щиро привітав спортсменів та гостей турніру з головним святом нашої держави - Днем Незалежності України У своїй промові Він наголосив: "Пам'ятаємо про минуле, діймо сьогодні, думаймо про майбутнє".

 

oly

 


Турнір відкрив Почесний залізничник України Михайло Черненький , який привітав учасників та гостей з ювілейним 10 турніром. Також виступив ексзаступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Бережний.


Перше місце в турнірі зайняла команда Пологівської дистанції колії.


oly

 

Друге місце зайняла команда Хортицької дистанції колії, а трете місце зайняла монада Запорізької дистанції електропостачання. Всі переможці від Запорізького теркому отримали кубки, медалі та призові гроші.

 

Турнір приніс масу позитивних вражень і емоцій для спортсменів та глядачів.

 

oly

 

www.facebook.com

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
3
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)