Залізничники готують страйк

19 Березня 2021 12:51  0  1213

На Вкраїні та у світіЗалізничники готують страйк

Працівники залізниці погрожують в рамках страйку зупинити всі перевезення, повідомила Гришина.


Співробітники Укрзалізниці через два тижні мають намір провести страйк із зупинкою всіх видів перевезень. Про це заявила глава Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з перевірки й оцінки стану Укрзалізниці нардеп Юлія Гришина у Facebook.


Вона повідомила, що на зустрічі заслухали одну з трьох профспілок залізничників, при цьому представники ще двох не з'явилися.

 

"Трудовий колектив в розпачі, через два тижні планується великий страйк із зупинкою всіх видів перевезень. З усіма цими матеріалами комісія вже працює", - написала Гришина.

 

На засіданні ТСК також обговорила незадовільний стан виконання запитів ТСК, спрямованих в правоохоронні органи України, і вирішила запросити на наступне засідання керівників правоохоронних органів.

 

"Активна робота слідчої комісії триває. Мета нашої ТСК – дослідити "внесок" кожного керівника УЗ, Наглядової ради та можливих контрагентів в доведенні "Укрзалізниці" до критичного стану", - наголосила Гришина.

 

ТСК буде досліджувати операційну, інвестиційну та фінансову діяльність Укрзалізниці в період з 2015 року, оскільки саме з цього часу спостерігається стрімке погіршення стану компанії.

 

Нагадаємо, 17 березня Кабмін звільнив главу Укрзалізниці Володимира Жмака, який був призначений в серпні минулого року.

 


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

39
Супер
11
Сміх
7
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)