Залізнична лікарня отримала гранд на придбання гінекологічного крісла та мікроскопа

1 Липня в 14:36  0  949

Події містаЗалізнична лікарня отримала гранд на придбання гінекологічного крісла та мікроскопа

З березня по травень благодійна організація «БФ «Карітас Запоріжжя» провела конкурс мікро-грантів для громад.

 

Участь у ньому мали можливість взяти фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи, що проживають у м. Запоріжжя та Запорізькій області, Маріїнському та Ясинуватському районах Донецької області.

 

Реалізація проекту відбулася за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

 

Для участі у конкурсі було надіслано 88 заявок із усієї Запорізької області, у тому числі 7 заявок від організацій Пологівської ОТГ. За результатами розгляду заявок комісія визначила 35 переможців, серед яких 4 з Пологівської ОТГ.

 

Одним із переможців конкурсу стала КУ «Пологівська залізнична лікарня» Пологівської міської ради з проєктом «Створення комфортних умов для проведення профілактичних оглядів, бактеріологічних та клінічних досліджень», яка вже отримала на кошти на свій спецрахунок.

 

У рамках зазначеного проєкту буде придбано крісло гінекологічне та дослідницький світловий мікроскоп. Незабаром буле розпочато процедуру закупівлі відповідного обладнання.

 


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

20
Супер
7
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)