Ще одну школу в Пологівському районі збираються закрити

9 Червня 2021 08:30  0  2153

На районіЩе одну школу в Пологівському районі збираються закрити

Комунальний заклад “Приютненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” колишнього Гуляйпільського району наразі знаходиться на грані закриття. Як повідомляють вчителі школи, офіційне припинення роботи навчального закладу заплановане на 15 серпня 2021р. Причина — мала кількість учнів.


Приютненська школа досить молода і збереглася в доволі гарному стані: цього року їй виповниться тільки 30 років. Дітей, що досі навчаються в школі, будуть підвозити у сусіднє село за 15 кілометрів. Як зауважує вчителька школи Ольга Матійчук, та школа старша — їй понад 100 років, але там наполовину більше учнів.

 

«Всі наші пропозиції щодо збереження школи нікого у громаді (Малинівській) не хвилюють. Ми досить довгий час боронили свій навчальний заклад, але на наші пропозиції ніхто не погоджується», - розповідає Ольга Іванівна Матійчук, вчителька української мови та літератури.

 

Рішенням Малинівської громади Приютненську школу закривають, а підвіз дітей буде здійснюватись у Любимівську. Вчителям також запропонували роботу у цій школі. Але, як зауважує педагогічний склад Приютненської школи, не всі вчителі на це погоджуються.

 

Вчителі зазначають, що закрита школа оснащена пристойною матеріально-технічною базою: є кабінети хімії та фізики, достатня кількість класів для навчання. Також, що наразі актуально, облаштоване бомбосховище. “Але громада вирішує, як вирішує”.

 

«Не всі наші вчителі готові змінювати місце роботи. Причина в тому, що більшість вже готова йти на вислугу років. Але є молоді спеціалісти, які погоджуються працювати в іншій школі. Та, якщо громада говорила про 25 годин тижневого навантаження, то директор Любимівської школи повідомила про 18 годин. І то за умови, що набереться 10-й клас», — ділиться Ольга Іванівна.

 

Нагадаємо, що у Пологівському районі минулого року Новофедорівська школа не відчинила двері для своїх учнів: незважаючи на те, що будівля в належному стані, держава не фінансує школи, де навчається менше 25 учнів. Наразі у цій школі є виконувач обов’язків директора, техперсонал та охоронці. Та такого не планується у Приютненській школі, де, за словами вчителів, всім педагогам разом із технічними працівниками запропонували роботу у Любимівській школі.

 

“Моя найдорожча, найсвітліша школо, прощавай! Рішенням Малинівської громади нашу Приютненську школу у цьому році закривають. Дуже шкода, що такі гарні, сучасні школи зникають з карти України”, — ділиться на своїй сторінці у Фейсбук Ольга Матійчук.

 

Педагоги Приютненської школи запрошують випускників 1992-2021 років та вчителів зустрітися на святі, що приурочене 30-річчю школи. Урочистості відбудуться 19 червня о 18 годині.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
31
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)