Відтепер українцям достатньо мати з собою телефон з цифровим паспортом. Закон про цифровий паспорт в дії

25 Серпня 2021 15:37  0  629

На Вкраїні та у світіВідтепер українцям достатньо мати з собою телефон з цифровим паспортом. Закон про цифровий паспорт в дії

З 23 серпня українцям досить мати з собою телефон з цифровим паспортом для будь-якої життєвої ситуації, яка вимагає наявність паспорта

 

Біометричний паспорт і ID-карта в “Дії” на законодавчому рівні стали повним аналогом паперового і пластикового, повідомила пресслужба Мінціфри.

 

Цифрові паспорти можна пред’являти на території України для посвідчення особи і підтвердження громадянства.

 

Законом визначено, що е-паспорт і е-паспорт для виїзду за кордон формуються за бажанням особи, на ім’я якого оформлено паспорт громадянина України у формі карти або паспорт громадянина України для виїзду за кордон, оформлення із застосуванням засобів Реєстру, і використовуються на території України для посвідчення особи і підтвердження громадянства, надання адміністративних та інших послуг, крім визначених Законом випадків.

 

Такі паспорти пред’являються особою замість і без додаткового пред’явлення паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, документів (відомостей, даних) про реєстраційний номер облікової картки платника податків, про місце проживання.

 

Е-паспорт і е-паспорт для виїзду за кордон не використовується в разі:

1) перетину державного кордону України, крім випадків необхідності підтвердження особи громадянина України при в’їзді в Україну;

 

2) в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї;

 

3) в’їзду, перебування, проживання або пересування в межах прикордонної смуги, виходу в територіальне море та внутрішні води України.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
3
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)