Пологівські школи перевірили на готовність до навчання

31 Серпня в 08:42  0  674

Події містаПологівські школи перевірили на готовність до навчання

В новому навчальному році в закладах загальної середньої освіти буде навчатися орієнтовно 2616 учнів, з них 270 першачків.

 

Адміністраціями шкіл громади спільно з батьківською громадськістю було створено максимально комфортні умови для навчального процесу.

 

25 – 26 серпня відбулася перевірка навчальних закладів громади на предмет їх готовності до нового навчального року.

 

В складі комісії працювали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Пологівської міської ради; начальник відділу освіти, молоді та спорту Пологівської міської ради; начальник Пологівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області; методисти комунальної установи «Пологівський методичний центр»; інженер з технічного аудиту Пологівського РЕМ; провідний спеціаліст (з питань загальної освіти) відділу освіти, молоді та спорту; голова районної організації профспілки працівників освіти; начальник Пологівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області; помічник лікаря епідеміолога відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Пологівському районі; інженер-енергетик комунального підприємства «Господар»; директор КП «Господар» Пологівської міської ради.

 

В ході перевірки стану готовності всіх закладів освіти фахівці дійшли висновку, що всі заклади повністю готові до початку освітнього процесу.

 

В рамках підготовки до нового навчального року проведені ремонти у класних кімнатах. Для перших класів в рамках програми «Нова українська школа» закуплено меблі (парти, стільці, вчительські столи та стільці, шафи), засоби навчання (дошки, фліпчарти тощо), нова оргтехніка, комп’ютери та мультимедійні засоби.

 

В міських закладах закуплено обладнання для облаштування харчоблоків.

 

Велика увага приділена і підготовці навчальних закладів до роботи, згідно з новими карантинними вимогами та рекомендаціями.

 

Щоб захистити здоров’я дітей та педагогів заклади придбали безконтактні термометри, антисептичні засоби, на підлозі нанесена розмітка для максимального збереження соціальної дистанції між учнями, облаштовані куточки для санітарної обробки рук дезінфікуючими засобами, облаштовані місця для використаних масок та рукавичок.

 

Персонал забезпечений засобами індивідуального захисту у необхідній кількості.


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
8
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)