Заклади Пологівської громади виграли у конкурсі мікрогрантів

5 Червня в 13:12  0  735

Події містаЗаклади Пологівської громади виграли у конкурсі мікрогрантів

Пологівська громада взяла участь у конкурсі мікрогрантів для громад, що був оголошений у березні 2020 року благодійною організацією «Благодійний фонд Карітас – Запоріжжя».

 

Проходив він за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

 

Для участі у конкурсі було надіслано 88 заявок із усієї Запорізької області, у тому числі 7 заявок від організацій Пологівської ОТГ.

 

За результатами розгляду заявок комісія визначила 35 переможців, серед яких 4 з Пологівської ОТГ.

 

Грантове фінансування отримають наступні переможні проекти:

 

- «Корекційно-розвиткове навчання для дітей з особливими освітніми потребами» Пологівського інклюзивно-ресурсного центру;


- «Жіночий футбол – запорука здоров’я» громадської організації «Пологівська міська федерація футболу»;


- «Створення комфортних умов для проведення профілактичних оглядів, бактеріологічних та клінічних досліджень» комунальної установи «Пологівська залізнична лікарня» Пологівської міської ради;


- «Розвиток інтелектуальних здібностей жителів громади та організація дозвілля через гру у шахи» комунальної установи «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської міської ради.

 


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
6
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)