Заборона на продаж алкоголю вночі: Порошенко підписав закон

24 Квітня в 06:56  0  911

На районіЗаборона на продаж алкоголю вночі: Порошенко підписав закон

Місцева влада самовільно встановлюватиме обмеження продажу алкоголю в певний час доби


Президент України Петро Порошенко підписав законопроект, яким передбачене право місцевій владі самовільно встановлювати обмеження продажу алкоголю в певний час доби.

 

Відповідну інформацію оприлюднили на сайті Верховної Ради під законопроектом, який прийняли депутати у березні 2018 року.

 

Відтак тепер "сільські, селищні та міські ради у межах їх адміністративних територій можуть встановлювати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання у визначений згідно їх рішення час доби".

 

Варто зазначити, що таке обмеження не поширюються на ресторанне господарство. На порушників очікує штраф – від 30 (510 гривень) до 100 (1700 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Закон набуває чинності в наступний день після опублікування.

 

До слова, таке обмеження на продаж алкоголю у нічний час доби вже діє у деяких містах України – Львові, Івано-Франківську, Черкасах, Луцьку, Ужгороді. У Києві місцева влада теж прийняла рішення про заборону продажу пива та алкогольних напоїв з 23:00 до 10:00. Однак згодом суд зобов’язав Київраду скасувати це рішення.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)