Іноземні фірми відбирають свої автівки

30 Квітня в 06:08  0  1358

АвтоМотоІноземні фірми відбирають свої автівки

Автомобіль з литовською реєстрацією можуть відібрати. З’явилася схема вимагання грошей за такі авто


Ні для кого не таємниця, що ввезені автомобілі на іноземній реєстрації (особливо з Литви) там оформляють на фіктивні фірми. Фактично вона існує лише на папері, проте на неї оформляють реальні авто. Часто одна фірма нібито має цілий автопарк з кількох сотень автомобілів.


Якщо українці, які придбали таку машину, вважають, що вони найхитріші та найрозумніші за решту своїх співгромадян. Але насправді і у далекій Латвії є свої Остапи Бендери.


У соціальних мережах шириться інформація, що у Литві є компанії, які скуповують такі липові фірми. Їхнім попереднім власникам байдуже, хто буде розпоряджатися цими документами, бо вони свою маржу вже давно отримали.


Отже, до рук нових власників потрапляють усі дані українців, які «придбали» такі автомобілі. За документами, вони оформлені як співробітники такої компанії. А автотранспорт належить самій фірмі.


Юристи обдзвонюють таких «щасливих власників» та вимагають за 72 години повернути цей автомобіль, інакше мають повне право подати його у міжнародний розшук (наприклад, Інтерполу).


І коли такого чергового «хитруна» затримають на українських дорогах і «проб’ють» автомобіль по базі розшуку, він матиме не доступне авто, а реальний термін ув’язнення (щонайменше величезний штраф).


Але просто так повернути його також не вдасться. якщо за час експлуатації ви пошкодили таке авто, то зобов’язані його відремонтувати за власні кошти. Для цього складається відповідний акт прийому/здачі.


І навряд чи таким «новим власникам» цих автомобілів в Україні вдасться щось довести тамтешній Феміді. Бо оформлення на роботу в таку фірму – відверта «липа». Як кажуть у соціальних мережах, таких випадків в Україні вже є чимало.


В результаті, якщо власник такої машини не піде на співпрацю з юристами компанії, то машину подають в Інтерпол як викрадену. А якщо українця зловлять на такій машині, то йому вже загрожує кримінальна відповідальність (викрадення автомобіля), причому в міжнародному масштабі.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Мищенко-фасады-1.jpg

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)