За ухилення від армії збільшили штрафи

16 Вересня 2020 11:30  0  792

На Вкраїні та у світіЗа ухилення від армії збільшили штрафи

Верховна Рада затвердила збільшення штрафів за ухилення від армії для призовників і військовозобов'язаних.

 

Відповідний законопроєкт підтримали 226 депутатів.

 

При порушенні військового обліку військовозобов'язаним, а також тим, хто потрапляє під заклик і резервістам доведеться заплатити від 510 до 810 грн.

 

До цього стягували від 85 до 119 грн. При повторному вчиненні порушення, згідно нового закону, доведеться викласти від 850 до 1700 грн.

 

За порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію – штраф від 1700 до 3400 грн і для посадових осіб – від 3400 до 5100 грн.

 

Повторно – від 3400 до 5100 грн, для посадових осіб від 5100 до 8500 грн, повідомляє "РБК-Україна".

 

Якщо призовники, резервісти та військовозобов'язані навмисне зіпсують військово-облікові документи, їх чекає штраф від 510 до 850 грн, за повторне порушення - від 850 до 1700 грн.

 

Зі списку адмінпорушень вилучено низку статей, зокрема про неявку на виклик у військовий комісаріат, неподання у військові комісаріати списків юнаків, які підлягають приписці до призовних дільниць, та прийняття на роботу військовозобов'язаних і призовників, які не перебувають на військовому обліку.

 

Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб з-поміж резервістів в особливий період буде каратися позбавленням волі на термін від 3 до 5 років.

 

До цього покарання передбачало ув'язнення від 2 до 5 років.

 

Верховна Рада ухвалила в першому читанні проєкт закону, який передбачає реформування місцевих органів військового управління. Згідно з документом, на базі військових комісаріатів планують створити територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

 

Туди відправлятимуть призовників, військовозобов'язаних, резервістів, які вчинили злочин.


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
5
Сміх
18
Жах
25
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)