З якими питаннями прийшли пологівці на прийом до міського голови

16 Липня в 09:08  0  666

Події містаЗ якими питаннями прийшли пологівці на прийом до міського голови

Вчора, 15 липня, до Громадської приймальні на прийом до міського голови Юрія Коноваленка завітало 11 осіб. Це були як мешканці міста, так і сільських територій громади.

 

Пологівці зверталися з питаннями газопостачання, оплати за спожитий газ, скаржилися на сусідів, прохали вирішити питання щодо ремонту даху багатоквартирного будинку та обрізки аварійних дерев.

 

Громадяни прохали посприяти у вирішенні питання щодо отримання земельної ділянки, встановлення кондиціонеру в КДНЗ я/с «Лисичка». Декілька осіб прийшли на прийом до міського голови з проханням щодо працевлаштування.

 

Одна з громадянок звернулася з питанням законності державної реєстрації договору оренди, на що їй відразу було надано роз’яснення юристами міської ради та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг.

 

Всім, хто звернувся до Громадської приймальні, надано необхідну допомогу, а відповідальним виконавцям відповідні доручення. На всі звернення міський голова надав компетентні роз’яснення, питання взяті на контроль.


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
2
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)